| BloggerWiFi a întrebat:

Vreau sa-mi pun toba sport pe logan si nu stiu cum trebuie sa o prind acolo...trebuie taiata si sudata cea noua?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde ce toba ai.
S-ar putea sa trebuiasca sudata/prinsa o teava de diametrul celei de la toba originala, care sa intre in cea care vine pana la punte.
Doar cu toba in mana si masina ridicata poti sti ce e de facut, iar daca problema te depaseste, du-te la un service.

| BloggerWiFi explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Ok! O sa ma apuc de ea saptamana asta...multumesc pentru raspuns.winking

| GhostRider02 a răspuns:

Normal nu, ar trebui sa fie identica cu ce originala.