| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fost internat la spitalul de psihiatrie mai poti sa dai scoala de soferi categoria b?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde de situatie (iesi complet vindecat sau doar ameliorat) si de examenul medical si psihologic.

| macintosh a răspuns:

Cu ce diagnostic ai foat internat?

| anonim_4396 explică (pentru macintosh):

Nu eu, am un var care a fost internat pe motiv ca si~a taiat...stii tu ce.

| macintosh a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate sa ia carnetul de conducere fara probleme. Sanatate si ajuta-l sa lupte cu depresia deoarece e boala grea. Sa stie ca are mereu pe cineva alaturi, asta are nevoie. Sanatate si succes amandurora