| DaRkMist69 a întrebat:

Poti face scoala de soferi, categoria B daca ai un singur ochi?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Raspunsul depinde de avizul medicului, daca spune ca esti apt sa conduci o sa poti, daca nu, nu. Numai bine!

| oanard174 a răspuns:

Nu cred, dar daca da o spaga buna...e posibil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum stau lucrurile acum, dar cind eram mic, aveam un vecin chior (adica avea un singur ochi) si omul avea masina pe care si-o conducea singur.

| bangau91 a răspuns:

Dupa cum ROMANIA e tara tutoror posibilitatilor s-ar putea. Depinde daca esti admis la examenu oftamologic si primesti avizul ca esti apt cel ce se pune in dosar se poate.happy

| cipri2112 a răspuns:

Nu cred ca iti da voie datorita vederi si faptului ca poti face acciden.