| AnTiBioTic a întrebat:

la cati ani poti da la scoala de soferi pentru categoria B?big grin

Răspuns Câştigător
| undercover_4494 a răspuns:

17 ani si 9 luni. Vei incepe scoala de soferi, o saptamana legislatie, a 2-a saptamana incepi orele de condus, dupa 3 luni iti dai seama ca s-a scurs timpul si instructorul ti-a furat jumate din timpul prevazut in contract, vei incepe sa citesti legislatia, sa faci chestionare de pe drpciv si te va manca sufletul ca daca nu il treci mai ai o sansa peste 1 luna, spor la treabawinking

5 răspunsuri:
| Darkus a răspuns:

Eu stiu ca poti da de la 17 ani sala si traseul si primesti permisu cand implinesti 18 ani ( Suuuccceeesss si BAFFFTTTTTAAAA cu SCOAlA de SOFERi); X

| caporalul a răspuns:

Puti da de la 18 ani in sus pentru or ce categorie nu conteaza...
succes

| DeDe_7262 a răspuns:

De la 18 ani...

| RukiTheGazette a răspuns:

Cand impinesti 18 ani

| Mihai_1812 a răspuns:

Poti sa incepi de pe la 17 ani si ceva, dar nu poti sa dai examen decat dupa ce implinesti 18 ani.