| IONYUTZ a întrebat:

Daca am 2000 de euro si atestat de scuter ce as pute liua scuter sau aixam?
funda

Răspuns Câştigător
| Iannys a răspuns:

In locul tau mi'as lua aixam, pentru ca e mult mai bine pe 4 roti decat pe doua si in al II-lea rand fie ploaie,soare,vant, zapada cu masina te poti blimba, pe cand cu scuterul ba tongue.bafta

| DoK a răspuns (pentru Iannys):

Pe skuter primesti ma-i multa adrenalina. Eu ingeneral iubesc moto-tehnika.

3 răspunsuri:
| DoK a răspuns:

Eu as alege scuter.

| IONYUTZ explică (pentru DoK):

De ce nu ai prefera ca atunci cand este ploaie sa stai in masina sau sa stai in ploaie?
Eu as prefera sa stau in masina.