| dEmenTu1703 a întrebat:

Dacă am dat sala ieri 22.03. 2021 in Cluj și traseul îl am in 25 mai, ca sa ma repgrogramez la traseu trebuie sa merg la Cluj sau pot sa ma repgrogramez de la școala de șoferi?

2 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Doar la drpciv te poti reprograma, adica acolo unde ai dat sala.

| Robertandrei4858 a răspuns:

Salutare, daca ieri ai luat sala, ai fost reprogramat din oficiu ( sau datorita tie, daca ai avut posibilitatea de a alege tu data ) pe data de 25 mai. Motivul pentru care ai primit diferenta de doua luni pana la traseu este pentru a diminua aglomeratia mai ales in aceasta perioada. Singurul lucru care il poti face e sa suni la drpciv si iti anulezi programarea la traseu iar ulterior sa te reprogramezi de pe site, dar tot nu vei gasi data disponibila convenabila decat pentru sfarsit de aprilie.