| trandafirdumitru a întrebat:

A fost cineva sa dea sala la politie pentru carnetul de soferi si a ntrebat ca daca mergi in traseu si pici trebuie mers la sala sau nu numai traseul

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca pici traseul dai ambele probe iar.

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

Daca si conduci la fel cum scrii...mai bine ramai pieton caci e grav(virgula, punct, semnul intrebarii lipsesc).
Daca nu s-a modificat legislatia - vei da iar ambele probe.

| trandafirdumitru explică (pentru Laurentiu_Barbu_1985):

Nu eu dau ma prostule... baiatul meu.te dai mare ca stii sa scrii pe internet

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns (pentru trandafirdumitru):

Stiu sa scriu si pe internet si in alte locuri caci am mers la scoala (asta nu e un motiv de "dat mare", e ceva normal)...baiatul tau ar trebui sa cunoasca acest lucru daca tot face scoala de soferi (e scris CLAR in legislatie, dar cine sa o citeasca);
Nu stiu cine e prostul aici...multa bafta la permis!

| Luminou a răspuns:

Trebuie sa dai din nou traseul, varul meu acum face scoala de soferi si l-am intrebat.