| regelea a întrebat:

Daca am facut fisa medicala folosita pentru examenul auto, categoria B, pe data de 06/07/2019 mai e valabila pana pe 06/08/2020 avand in vedere perioada de carantina?

3 răspunsuri:
| Mikoyan a răspuns:

Ce treaba are fisa medicala cu examenul auto? Aia se da la scoala de soferi, tu cand te duci la examen ti se da un dosar cu o fisa de scolarizare, nu ii dai politaiului fisa medicala. Daca nu ti-a expirat dosarul, poti da linistit.

| regelea explică (pentru Mikoyan):

Daca fisa medicala iti este expirata cand dai examenul auto, examinatorul nu te lasa sa il dai si esti considerat picat. Stiu persoane si am vazut multe asemenea cazuri! Desi nu mai am nevoie de informatie.

| regelea explică:

Voiam sa spun, avand in vedere perioada starii de urgenta!