| Fr3You a întrebat:

Salut,

In data de 20 octombrie sustin examenul teoretic pentru permis categoria B. Fisa medicala imi expira in data de 11 noiembrie 2020. Se poate sustine fara vreo problema examenul teoretic? Fisa fiind valabila in data de 20 octombrie, insa expira in cateva saptamani si mai exact 11 noiembrie.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa sustii linistit proba teoretica, fisa medicala este valabila pana la data expirarii.

| Fr3You explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc de raspuns.

Si ma gandesc, ca daca programarea pentru proba practica dupa proba teoretica depaseste data de 11 noiembrie, trebuie sa fac alta, nu?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Fr3You):

Da, asa este, va trebui o alta fisa medicala.