| Bobes_Ion_1989 a întrebat:

Daca aveti vreo intrebare despre masni sa ma intrebati va voi rspunde la aproape orice. happy

Răspuns Câştigător
| Maioru a răspuns:

Esti tare tata, eu am 60 ani, esti in domeniul meu si nu le stiu pe toate...Esti baiat destept la varsta ta!

6 răspunsuri:
| soloangel01 a răspuns:

Crezi ca este bun un BMW e38 730il? Arata bine? Are un pret rezonabil?

| Bobes_Ion_1989 explică (pentru soloangel01):

Da doar ca te rupe impozitul la motorul de 3 litri si e cam vechi

| Bobes_Ion_1989 explică (pentru soloangel01):

As sugera un 525 e39

| soloangel01 a răspuns:

Care este maina ta preferata(care vrei sa o cumperi, daca nu o ai deja...)?