| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac un singur dosar pentru A si B (la aceeasi scoala de soferi) fac o singura data legislatia? Sau este nevoie sa fac legislatia si pentru A si pentru B? Cate ore sunt (legislatie si condus) pentru fiecare categorie?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Eu fac pentru C ce si D si am doar un dosar dar mi le pun pe rand, cand termin cu camionul imi baga hartiile pentru autotren apoi autobuzul. La masina mica in 3 luni dai examenu iar legislatia tine o luna de zile si pentru motocicleta nu stiu, intreaba la scoala de soferi si iti spun ei.