| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc apa de gura cu alcool in fiecare dimineata, va iesi la alcooltest, in caz ca ma opreste politia in trafic?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca n-o inghiti n-ai probleme. Din gura se evapora usor alcoolul. Apoi, daca prin nu stiu ce ghinion ai fi prins cu un pic de alcool ii poti ruga sa-ti faca proba de sange care iese negativ.

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca trec macar 15 minute de la clatirea cu apa de gura, eu zic ca nu. Oricum nu o inghiti (sper).
Dar pentru linistea ta, ar fi mai bine sa cumperi apa de gura fara alcool.