| Vasilicamosbatran a întrebat:

Buna seara.
Am o intrebare.
Am baut bere fara alcool.
Daca conduc si ma opreste politia, imi poate gasi in elitotest ca am alcool?
Am auzit cazuri ca le-au gasit alcool dupa ce au baut bere fara alcool.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Se pare ca exista un procentaj de 0.05% alcool in berea fara alcool!

Uite aici:
https://www.digi24.ro/......rii-103321

5 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Etilotest, de la alcoolul etilic big grin

| Vasilicamosbatran explică (pentru WhiteLife):

De la Melitic. Mor dracul laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine numai bea deloc cand te urci la volan oameni tîmpiti.

| SociopatuI a răspuns:

Bravo, ai reusit sa pui cea mai tampita intrebare a anului 2021.
Cum sa iti gaseasca alcool in aerul expirat daca tu ai baut bere FARA alcool?

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Da frate te prinde de la o bere fara alcool de parca ai fi golit 7 sticle de vodka ai grija nu te baga la d-astea