| rekinu94 a întrebat:

Daca iei sala si pici orasu mai trebuie sa dai o data sala sau nu?

Răspuns Câştigător
| dana2013 a răspuns:

Da. Dupa ultima legislatie, trebuie repetat examenul teoretic ori de cate ori esti respins la examenul practic.

10 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

In ce tara?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O data nu, dar daca mai pici o data, le dai pe ambele.

| rekinu94 explică (pentru anonim_4396):

Sti sigur lucru asta? De unde ai aflat sa ma pot uita si eu...Dau funda

| mr93 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu te prezinti poti sa mai dai o data traseu fara sa dai sala dar daca ai dat traseu si ai picat trebuie sa dai sala inca o data

| rekinu94 explică (pentru mr93):

Mersi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la politia din Pipera si intreaba acolo. Eu mi-am luat si A-ul acum 4 luni.

| Flaviucu a răspuns:

Da, o iei de la inceput.

| KaPy2 a răspuns:

Da trebuie sa dai din nou sala

| Rony23 a răspuns:

Da, o iei de la capat iar, sala si apoi traseu