| VaSílicá_Corneanu_1994 a întrebat:

Ce se întâmplă daca pici traseu din prima trebuie sa dai sala din nou?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu mai trebuie sa sustii proba teoretica dar este obligatoriu ca, inainte de prezentarea la proba practica, sa mai faci cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta in acest sens la dosar.

| Madutu_Tau_Madi_1994 a răspuns (pentru Ioandelasal):

Dacă pic traseu mai trebuie să dau sala din nou

| Ioandelasal a răspuns (pentru Madutu_Tau_Madi_1994):

Nu mai trebui sa sustii proba teoretica, aceasta este valabila pe perioada de 1 an de la terminarea scolii de conducere. Doar daca nu reusesti si la proba practica, tot in aceasta perioada, va trebui sa reincepi cu scoala de conducere si proba teoretica.
In schimb va mai trebui sa faci, obligatoriu, cel putin 6 ore de conducere si sa ai adeverinta la dosar.