| αløzøƦ a întrebat:

Daca imi cumpar o masina in Dubai cum as putea sa aduc masina in Romania?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prin feribot sau avion, numai ca la avion costa mult

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu avionul, vaporul sau pe rotile ei.S-au terminat masinile prin Europa sau vrei sa te dai mare in fata noastra?

| αløzøƦ explică (pentru darrio2007):

Salut! Lucrez acolo de ceva timp si m.am gandit sa imi cumpar o masina.
Nu are rost sa imi ma.i cumpar inca una si in Romania si nici nu vreau.
Crezi ca daca o sa am o masina cu numere de inmatruculare Dubai o sa ma dau mare in fata voastra/ta? laughing Oricum multumesc de raspuns, o zi frumoasa sa ai!

| darrio2007 a răspuns (pentru αløzøƦ):

Nu te dai mare in fata mea pentru ca nu stiu pe unde ai sa circuli cu ea. Oricum, iti doresc succes.

| αløzøƦ explică (pentru darrio2007):

Adevarat, in plus nu se stie cum va fi si etc. cine stie ce se poate intampla daca ma duc spre un dealship :\

| αløzøƦ explică (pentru darrio2007):

Multumesc! happy

| darrio2007 a răspuns (pentru αløzøƦ):

Pentru putin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O conduci

| αløzøƦ explică (pentru suntserios):

Neh, prea multa cheltuiala si Km. sad

| suntserios a răspuns (pentru αløzøƦ):

Prea multa chletuiala? si ce crezi ca exista vreo varianta macar pe aproape de costurile aducerii pe roti?

| αløzøƦ explică (pentru suntserios):

Da... ai dreptate. am cautat si am vorbit cu ce.i de la: http://tractari-yca-arad.ro/. Posibil sa ma ajute.