| anonim_4396 a întrebat:

Fiind in Italia, mi-ar conveni sa cumpar o masina din România si sa o aduc aici? Voi ce ziceti

8 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca preturile sunt mai mari ca in Italia, de ce nu. Asa dorim noi sa luam o rulota din Romania, preturile sunt mult mai mici fata de Grecia.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti-ar conveni sa o iei din Germania mai bine

| sierra1 a răspuns:

Ia una adusă din Italia - cică-s mai ingrijite!

| UserRo10 a răspuns (pentru sierra1):

Hahahah. Italienii le lovesc de toate gardurile, dar toate au zero rugina

| sierra1 a răspuns (pentru UserRo10):

Loviturile se VĂD, rugina (pe sub mașină) mai puțin. Așa că iți rămâne doar să CAȘTI ochii - nu tu ci ăl de cumpără

| sammie a răspuns:

Nu e chiar cea mai bună idee.

| skyfy a răspuns:

Un drum Romania-Italia e cam vreo 15-20 de ore. Deci nu zic ca ar fi o idee rea.

| Visinata2008 a răspuns:

Da lol