| Seduction a întrebat:

Dau funda! ce parere aveti despre blow off valve la masini turbo?(fasaitul acela cand schimbi viteza)m-ar interesa cat costa unul si daca se poate monta pe o masina turbo cu motor 2.0 de 245 cai

Răspuns Câştigător
| 0rlando a răspuns:

Se poate monta pe orice motor cu turbină, de asemenea valva respectivă, prelungește durata de viață a turbinei.

| mmlm a răspuns (pentru 0rlando):

Se poate monta pe orice motor cu turbina...dar la diesel iti omoara turbina

2 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Si eu am masina cu motor 2.0 spune-mi cam ce ai schimbat si cam cat te-a costat? te rog!