| edda a întrebat:

De ce acte am nevoie pentru a scoate al doilea set de numere rosii? trebuie sa fac vreo asigurare? si unde trebuie sa merg? multumesc mult

1 răspuns:
| Supersave a răspuns:

Polita Rca pe o luna, copie dupa traducerile legalizate, chitanta cec pentru numere provizorii 13 lei, chitanta numere provizorii de la administratia financiara 8lei, copie buletin, stampila pe fisa de inmatriculare de la primarie si briful mare in oiginal daca e de Germania daca e de alta tara ce documente ai in original.