| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se pare că duba se conduce mai ușor decat o mașină simplă? Si la viraje, parcări mi se pare chiar ușor, am avut ocazia sa conduc si eu o duba de 3, 5t prima data in viata mea, si anume un Iveco daily. La voi cum a fost prima oară cand ati condus o autoutilitară?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ți se pare.

| Catrice a răspuns:

Era goala?

| Frank51 a răspuns:

Am condus acum 4 ani o dubă vai de steaua ei, fără servo, și mergea ca o căruță.

| goguPatent a răspuns:

Singurul lucru mai usor la duba e vizibilitatea in fata ca esti inalt si cam atat.

| Denila123 a răspuns:

Au mai multi cai turbo intra ok