| manciualexandru1 a întrebat:

De ce nu imi merge scuteru are scanteie la bujie

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Trebuie curatat bine cu un surubelnita sau cu smirghel! Sau poti sa cumperi una noua, atentie sint multe feluri de bujii, vezi sa fie la fel arata vanzatorului bujia si va cauta una potrivita acestei marci de scuter!

| manciualexandru1 explică (pentru untu):

Vrei fundita?

| untu a răspuns (pentru manciualexandru1):

Nu imi da funda daca nu v-ati rezolvat problema cu ce v-am sfatuit eu! Nu am nevoie de funda pentru ca cineva trebuie sa fie multumit cu sfaturile mele si da rezultate satisfacatoare, atunci voi fi si eu multumit si bucuros!