| JusTPauL a întrebat:

De ce vibreaza masina cand e la relantiu?
Inainte nu facea asa, acum cand merge motorul fara sa accelerez deloc vibreaza destul de tare volanul si scaunele. E enervant ca se mai aude si un bazait, de la usi, bord, bara spate, si ceva sub capota in partea dreapta fata.
M-am uitat la motor nu bara sa se miste, doar plasticurile care sunt deasupra pe el, alea se cam misca.
Cine imi poate spune ce are?
Multumesc.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Benzina?
Poti incepe sa schimbi bujiile daca e asa.
Dar cel mai bine te-ai duce la un service/mecanic sa efectuezi o diagnoza, daca te iei dupa auzite vei schimba jumate de masina, si tot nu vei scapa de problema.