| AlexaDany a întrebat:

De curând mi s-a stricat imbusul de la pumpa de ulei a mașinii, precizez ca am un Audi A 4 8 E avant 2.0 BPW din 2006, am înțeles de la mecanic ca trebuie sa recondiționez turbina, schimbat, cuzineți motor, ceva de la lanțul de la pompa de ulei și s-a schimb și distribuția ca să scutesc o manopera, cât credeți ca o sa ma ajungă toate asta cu tot cu manopera? Mulțumesc

1 răspuns:
| AndreiBistriteanu a răspuns:

Scapi cu 3500 de lei.
Daca opreai motorul si chemai platforma cand s-a aprins becul rosu scapai doar cu 500 de lei.