| tipul778 a întrebat:

De unde este mai bine sa procur o masina second hand Bulgaria sau Lituania. >?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bulgaria.

| Gabriell1992 a răspuns:

Dintre aceste doua tari, as alege Bulgaria, dar sfatul meu este sa faci un efort financiar si sa-ti iei din Germania.

| Tumi a răspuns:

Ar mai fi o posibilitate în cazul în care ti'ai dori să achiziționezi o mașină... dacă ești interesat cautama în particular

| trasten a răspuns:

Multe masini din Bulgaria sunt furate si n-ai certitudinea pe actele care ti le da sa poti face cu ele ceva, ii foarte riscant sa iei ceva de pe Bulgaria. Mno nu stiu cum sa-ti spun, dar nu merita riscul, ca s-ar dupa sa ai problemen si cu politia si ramai si banii dati.