| Matei3012 a întrebat:

Deci...am un atv de 125cc tip hummer si azi i-am facut schimbul de ulei, am dat o tura si totul ok, am ajuns acasa si l-am oprit si dupa 30 de minute cand l-am pornit(a pornit la sfert) l-am lasat putin sa se incalzeasca si la cea mai mica apasare pe acceleratie se opreste si porneste foarte repede dar cand accelerez se opreste.
Si bujia nu pot sa o desfac de 1 luna, dar tin minte ca se afuma cam repede
Tin sa mentionez ca atv ul l-am luat nou acum 7 luni aproximativ.
Si nu merg 5 minute cu el ca se incalzeste motorul destul de tare, dar asta cred ca e normal
DECI ce are?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dul la garantie daca e nou noi nu stim ce are, doar ei la servis stiu ce are.