| Alecslisios a întrebat:

Deci fratele meu face 18 ani si are o intrebare ce masina sa isi ia asa mai faina ca de 18 ani in 4 usi care sa fie cat de cat sport in buget 7000-8000 euro spuneti preturi cam din germania ca dea colo isi aduce ca verisorul meu e stabilit acolo si o inmatriculeaza acolo deci fundidtza pentru cea mai faina big grin

13 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

Are suma perfecta pentru un Audi A4. Unul din '95-2000(B5) costa intre 2000 si 4000 de euro, iar unul intre 2000-2004(B6) costa intre 6000 si 8000 de euro. E cel mai indicat. Un Audi A4(preferabil quattro) iti ofera performanta, fiabilitate, e suficient de sport si nu in ultimul rand, ofera o imagine apartehappy. Deci sfatul meu, Audi A4, mai ales ca in germania se gasesc foarte bine intretinute.

| ghibaflo a răspuns:

Alfa romeo 159

| Cristea a răspuns:

Un vw passat sau vw jetta...depinde ce iti place mai mult

| alexandru04 a răspuns:

Ceva bun si rezistent.este Volkswagen Golf 4

| Dexteo a răspuns:

Depinde de gusturile lui.deci ar putea lua o honda accord care este foarte fiabila si o buna sportiva cu consumu modest. daca i place alfa romeo 166 este o opera de arta dar nu foarte fiabila.sa nu uitam de bmw... un seria 7 din 2001 cu un motor de 3. 0l d.este si ea foarte frumoasa, comoda si fiabila cu un consum mixt de 9/100. eu nu as lua golf cu toata ca este foarte fiabila pentru ca nu este ceva special ce atrage priviri.la varsta fratelui tau tot ce conteaza la o masina este sa fie mai speciala decat celelalte.winking

| Landied a răspuns:

Chrysler 300Chappy

Răspuns utilizator avertizat
| bmw_8391 a răspuns:

Masina pe care o doresc eu de mic copillaughing FORD MUSTANG (2007) dar ii scump...asa ca un bmw 330.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O berlian rapida este golf gti. si un golf normal e destul de rapid.
sau un ford focus. fodul e mai scump.

| andrey910 a răspuns:

Wv golf

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Bmw-urile sunt masini puternice si sport! prietenul meu aduce doar bmw si golf din germania gasesti masini bune si intretinute mai ales daca le iei de la proprietar de acasa.