| anonim_4396 a întrebat:

Salut, As vrea sa imi achizitionez o masina, problema este ca nu stiu ce fel de masina!
M-am gandit la cateva modele pe care o sa le enumar mai jos:
VW PASSAT 2007-2010 1.9 SAU 2.0 TDI
AUDI A4 B7 1.9 TDI
MAZDA 6 MODEL 2008 2.0 DIESEL
BUGET 4100 EURO
Alta varianta ar fi sa mai astept cateva luni pentru un buget mai ridicat, ma gandeam pana in 7000-8000 euro si sa imi iau: AUDI A4 B8 (cu toate ca am auzit ca nu sunt foarte reusite),
VW PASSAT CC,
PEUGEOUT 508.

Eu personal nu as da 8000 de euro pe o masina la care trebuie sa mai investesc in ea, gen un defect ascuns sau ma trezesc dupa ce o cumpar ca mananca ulei, mai bine una mai ieftina!
Exista astfel de risc la o masina de 8000 euro?
Voi ce ati alege si de ce?

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Una noua, restul in rate. Merg pe Nisan.In primavara apare noul Nisan.

| Carasin a răspuns:

Vw golf 5