| dadaaaaa a întrebat:

Fetele si fotbalul... ce credeti? mie cel putin imi place la nebunie fotbalul

Răspuns Câştigător
| Mwhahahaa a răspuns:

Buna
Nu e nimic rusinos in a fi fata si a te juca fotbal...Fiecare cu ce-i place...big grin
Si mie imi place fotbalulsmug
Ce zici?! Te bagi?
laughing

xoxo.kiss

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu cred ca baietii au deseori de ales intre fete si fotbal.laughing

| oz a răspuns:

Faze din astea am vazut si eu... dar la prima minge in fata... s-a intrerupt lumina...

| daniDeeDee a răspuns:

As vrea sa vad o fata jucand fotbalhee hee

oh go on

| emy a răspuns:

Si eu, cand eram mica, preferam sa joc fotbal, decat baschet, volley, handball sau alte jocuri sportive.
@alllinna:sincere condoleante pentru tatal tau. Poate ca iti e greu sa crezi, dar chiar mi-a parut rau, cand am aflat asta(dintr-un raspuns al tau postat pe site). Capul sus! Imi imaginez cat de greu iti este, dar trebuie sa iei viata ca atare si sa incerci sa fii mai optimista.Mult succes!

| Orannginna a răspuns:

Imi place tongue
Am incercat. O data. M'au facut praf. laughing

| dadaaaaa explică:

Butterfly dah...cum sa nu?laughing

OZ. vrajitorul asta crezi tu...numai eu stiu cate mingi am luat in fatalaughing si mai merg si acum farurile fara nici o problemalaughing

alllinna imi pare rau pentru tatal tau.sad...

| Psihoterapeutul a răspuns:

In viata trebuie sa ai curajul sa faci intotdeauna ceea ce iti place, indiferent de ce cred sau spun altii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chibitam cu tata cand traia, imi place orice sport.