| Vrincianu_Vlad_1990 a întrebat:

Mie imi place la nebunie de o fata dar problema e ca mama nu e de acord... Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In principal e bine sa discuti cu mama sa cunosti parerea dansei dar important este sa cunoasca si dansa opinia ta, sentimentele tale.
Cel mai probabil ii este teama ca nu te vei mai tine de invatat ca inainte. Acum tu daca le vei pe amandoua(note mari+prietena) trebuie sa te asiguri ca le poti duce pe amandoua asa incat nici mama sa nu iti interzica prietenia dar nici notele sa nu fie mai mici decat pana in prezent si uite asa le ai pe amandoua. Succes.

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Asa fac toate mamele, dar tu vezi-ti de fata ta, trebuie sa-ti placa tie nu ei.