| AVRILavigne1000 a întrebat:

Cum v-i se pare trupa blaxy girls mie imi place la nebunie voi ce credeti de ce s-au desfintat?

11 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Ce înseamnă "v-i"?
Cine-s Blaxy Sluts?

| HermioneLove a răspuns:

Le ador sunt megaaaaaaaa cool! Au voce si sunt foarte frumoase!

| AVRILavigne1000 explică (pentru HermioneLove):

Tu ce zici crezi ca s-au despartit?

| HermioneLove a răspuns (pentru AVRILavigne1000):

Eu sper ca nu! Ar fii foarte naspaaaaa daca ar fi adevarat!crying

| AVRILavigne1000 explică (pentru HermioneLove):

Mie imi spui dar nu cred ca am auzit ca au scos o piesa noua pe nume sar dar nu stiu cat de adevarat e daca piesa e mai veche?

| fluture156 a răspuns:

Imi place trupa si aflu acum de la tine ca nu mai sunt o trupa, lucru care ma intristeaza. crying

| AVRILavigne1000 explică (pentru fluture156):

Nu cred ca s-au despartit am auzit de la o prietena

| AVRILavigne1000 explică:

Mie imi place da rucsandra(ruxy si rucsandra ii se scrie cu c s) si de ana-maria

| Iku a răspuns:

Estte o trupa fooarte frumoasa. Canta bine... Mie imi place mai ales mel. lor :

Mr & Mrs President

S-au desfiintatt?!?!?! Ceee?
Eu dupa paerea mea cred ca s-au certat sau ceva in gen.

| AVRILavigne1000 explică (pentru Iku):

Nu cred asta e ce am auzit de la o prietena

| AVRILavigne1000 explică (pentru Iku):

Si mie imi place la nebunie melodia aia dar sa stii ca nu s-au desfintat ca au o piesa noua pe nume sar