| DaLittleUK a întrebat:

Ce parere aveti de Paramore: Decode? Mie imi place la nebunie refrenul happy Si videoclipul. Voi ce credeti? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E frumoasa melodia

13 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu-mi place nici melodia, nici clipul, nici trupa.

| Duucu a răspuns:

Music4suckers.O urasc,e oribila,fara ritm, fara voce, film de *****, videoclip oribil, mai continui?

| DaLittleUK explică (pentru Duucu):

Lasa nu mai continua... Mersi de raspuns...

| Kasia a răspuns:

E superba.mai ales la casti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodie mediocră a unei trupe mediocre, special făcută să umezească tipe ca tine.

| bogdan72 a răspuns:

Videoclipul nu e nemai pomenit; imi place doar fiindca e hayley in el laughing (si e din timpurile in care avea parul vopsit in rosul ala inchis :X).

Melodia in schimb imi place si imi plac Paramore in general (cu toate ca eu ascult muzica mult mai heavy in mod normal). Sunt printre putinele trupe de rock actuale care imi plac big grin.

| slowswag a răspuns:

E draguta

| LanaSpectrum a răspuns:

Melodia,clipul,Paramore=o tampenie. Plus ca a fost pe coloana sonora a unui film de nimic, ceea ce-l scade mult in ochii mei. Asculta niste muzica.

| DaLittleUK explică (pentru LanaSpectrum):

Ce conteaza clipul sau filmul in care a fost? Nu intelegi ce inseamna acele versuri?

| LanaSpectrum a răspuns (pentru DaLittleUK):

Nu. Pana si Icon for Hire sunt mai ok. Si chiar nu-mi pasa de versuri, daca sunt cantate de una ca Hailey si pe o muzica atat de nasoala. Sorry, dar ai nevoie de muzica, sa vezi cum iti piere cheful de tampenii de gen!

| DaLittleUK explică (pentru LanaSpectrum):

Stiu si eu ce e muzica, mersi frumos! Ascult ce vreau! Tu ai nevoie de muzica si de putina cunostiinta pentru ca numele ei este Hayley nu Hailey. Fa ce vrei, eu raman la muzica mea!

| LanaSpectrum a răspuns (pentru DaLittleUK):

Oh,deci am nevoie sa invat muzica pentru ca nu-i stiu numele unui poser? Wow, how rude you can be...

| FuckMyLife a răspuns:

Sincer? E oribila. Imi placea paramore. E ok. In primul rand trupa asta de nimic are mesaje subminale, in al doilea rand se pare ca e o trupa cam de saraci pentru ca se vede dupa videoclipuri si vocalistul e cam... In fine, asculta ce vrei, chiar nu ma intereseaza.