| mgtow a întrebat:

Directoarea unei firme de transport international cu frigorifice (autotren) m-a chemat pe 15 octombrie sa dau o proba la ei si sa imi zica data cand imi incep activitatea, avand in vedere ca au numai volvo cu cutie electronica (merge automat sau manual) dupa preferintele soferiilor la ce ma pot astepta, cel cu care dau proba va fi cu acelasi schimbator de viteze?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca au numai un tip de masina este sigur ca pe acela vei da proba.

| mgtow explică (pentru Ioandelasal):

Daca am nelamuriri pot intreba soferul care vine cu mine sa dea proba? E o problema cumva? Frigorific n-am condus deloc

| Ioandelasal a răspuns (pentru mgtow):

Sigur ca-l poti intreba, doar de aceea te insoteste si sa vada cum te descurci in circulatie.