| vagabondu a întrebat:

Doresc sa cumpar o masina audi a8 si nu imi permit ultimul model cel ci falift ce doar modelul din inaintea lui si as vrea sa stiu daca pot schimba grilajul acela din fata ca de fapt aia este toata diferenta ...va rog sa imi raspundeti daca sinteti cunascatori

3 răspunsuri:
| giulya85 a răspuns:

Nu este doar grilajul toata diferenta...cam in toata masina o sa gasesti diferente... diferenta imensa de pret nu o face doar grilajul happy

| sanders a răspuns:

Sunt f cunoscator si iti spun ca nu grilajul face toaa diferenta.Toata masina(nou model din 2010)e diferit mai a ramas doar numele scris pe spate si ecranul care iese din bord si ca e marca audi.Iti spun eu ca nou model e mai bun decat vechiu model

| sanders a răspuns:

Si ca sa faci o treba buna ai putea sa-ti cumperi penultimul model dar cu W12 daca vrei sa faci treaba(daca ai bani bineinteles)