| taliban a întrebat:

Draga TPU am si eu o nelamurire. Anul trecut mi-am cumparat un Audi A8L W12 6.0.l full etc. o masina foarte foarte buna, dar as dori sa vand masina asta care repet este extraordinar de buna si sa imi cumpar noua versiune adica noul Audi A8 care arata complet diferit si la exterior si la interior. Credeti ca merita sa imi vand masina si sa pun eu diferenta de bani si sa cumpar noul A8 sau sa mai astept cateva luni si sa imi cumpar poate chiar si Audi R8 V10 b-) si daca as cumpara masina asta peste cateva luni nu trebuie sa uit ca lucuiesc in romania si la ce drumuri avem o masina cu garda joasa imi trebuielaughing Chiar nu stiu ce sa fac! Voi ce ati face?

Răspuns Câştigător
| Poseidon a răspuns:

Bai fratioare nu te sfatui sa iei R-8 mai bine ia-ti un S8 si e de 30 de ori mai confortabil si mai bine realizat decat un R8 si de ce vrei un R8 cand ai o asa bijuterie de masina?

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca esti ultramultumit de Audi-ul tau A8L W12. 6. 0 de ce vrei sa renunti la el?!

| sanders a răspuns:

OOOO esti omu meu sunt ff priceput la masini dar oricum eu am doar 14 ani si sincer masina mea preferata este audi a8 de cand am vazut-o prima oara in filmul the transporter si acolo mi-am dat seama ca este o masina ff buna.Si daca as fi fost in locul tau nu mi-as fi cumparat audi R8 si din cauza motivului pe care exact tu l-ai spus si oricum r8-ul nu este mai bun decat la viteza decat a8-ul(si la HP), pai de ex:audi r 8 are doar 2 locuri, a8 are 4 sau 5 depinde cum o vrei, cu a8-ul nu iesi atat de mult in evidenta si chesti de genul asta dar ti-am spus ce masina as fi ales eu si plus de asta politia te prinde mai repede in R8 decat in A8laughing

| taliban explică:

Simt ca trebuie sa am ceva mai putrniclaughing nu stiu vreau sa fac o schimpare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau esti prea prost si ai pus si u un anunt ca sa iesi in evidenta