| xt9000 a întrebat:

Dupa parerea vostra merita sa dau un renault laguna 2 din 2001, cu volan pe dreapta diezel imatriculat pe un audi a4 din 96 cu volan pe stanga, benzina imatriculat.renault al nostru avand telescoapele varza si o usa lovita.

Răspuns Câştigător
| ionutzu94 a răspuns:

Se merita cred daca este si avariata.

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In principiu se merita fiindca ai sansa ca dupa aia sa dai A4 la schimb cu altceva, dar nu sa pastrezi un Audi din `96...

| Stefanu a răspuns:

Eu as alege audi-ul,dar tu stii.
Poti sa te uiti la consum,taxe,capacitate, dar nu in ultimul rand ca cu renault-ul absolut nu fa fii usor o depasire, deoarece volanul e pe partea dreapata si inlocuirea sau cum i se spune sigur costa min 500 de euro,dar nu vreau sa mergi dupa mine, daca nu vrei, is banii ta tu alegi.

Sper ca te-am ajutat.
Stima!

Răspuns utilizator avertizat
| yiulius a răspuns:

Dupa parerea mea da se merita sa faci schimbu asta daca a4-ul desi e un pic mai vechiut calitatea pieselor nu se compara cu cele ale renaultului si in plus al tau mai are si volanu pe dreapta da se merita

| Sergiu1989 a răspuns (pentru yiulius):

Eu zic ca se merita pentru ca totusi firma Audi e audi, si in plus cum spune Yiulius volanul pe dreapta scade pretul masini tale si fiabilitatea pe drumurile din Romania. Eu de asa fi in locul tau as face targul. And btw Succes