| anonim_4396 a întrebat:

E adevărat că asigurarea auto se dublează de la 1 ianuarie? sad

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Se va stabiliza undeva la jumătate din cât este acum, în decursul anului viitor.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu cred ca o sa se dubleze dar o sa crească. Din toamnă au început deja cu valori mai mari.

| Petre1987 a răspuns:

Probabil nu se va dubla... dar sigur va crește destul de mult față de anul acesta sad

| dinaprilie a răspuns (pentru Petre1987):

O sa ajunga ca in vest…intre 100 si cateva sute pe trimestru.

| Petre1987 a răspuns (pentru dinaprilie):

Dar atunci să ajungă și salariile noastre tot ca în vest?

| anonim_4396 explică (pentru Petre1987):

Visuri...

| dinaprilie a răspuns (pentru Petre1987):

Pai nu se vrea lucrul asta..momentan este ala rau la butoane.