| antonio803 a întrebat:

E adevarat ca la examenul teoretic auto (sala) mai îți pica întrebări în afara ce îți dă site-ul ministerului și scoala rutiera?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Shadow136o a răspuns:

Da. Am pățit eu anul trecut. Mi-au picat vreo 2 întrebări pe care nu le-am mai întâlnit și am rupt chestionarele de pe școalarutiera și de pe DRPVIC, dar au fost relativ ușoare

| antonio803 explică (pentru Shadow136o):

Am luat din a 2 a oara și am avut o singura întrebare care nu am intalnit dar am gândit logic si restul a fost usoare

| utilizatorsexy a răspuns:

Nu

Răspuns utilizator avertizat