| Edmonds2342 a întrebat:

E ok dacă pentru vopseaua mașinii spal masina cu lichid de parbriz diluat în apa?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu neaparat. Lichidul pentru parbriz are diferite prostii prin el, printre care si niste coloranti care cam pateaza.
Daca vrei ceva sigur pentru spalarea masinii, foloseste detergent de vase, sau sampon pentru par. Si nu freca cu perie sau burete dur, cauta o manusa speciala, in genul asteia: https://s12emagst.akamaized.net/......3_full.jpg

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cronofag a răspuns:

E ok.