| Georgianaaa11 a întrebat:

Este cineva din Iași care a făcut sau face școală de șoferi la Automibilistul? Sunt oameni serioși? Adică merita sa ma înscriu? Am primit multe păreri pro și contra și nu ma pot decide.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca sunt oamnei seriosi!
Acum depinde de seriozitatea cursantilor, ca de ei depinde cu cata seriozitate trateaza cursurile si orele de soferie!
Unul care nu pricepe ca fara legilslatie invatata perefect, nu este capabil sa sofeze pentru ca trebuie sa stie f bine legile si obligatiile lui, ca sa poata sa nu faca accident in trafic, sa previna si sa cedeze la nevoie...normal ca va acuza instructorul pentru incapacitatea lui.
Doar de tine depinde sa-ti iei carnetul de sofat, nu de instructori, nu de scoala, de cat de mult inveti legislatia rutiera si sa fii in stare sa o aplici in trafic.

1 răspuns:
| cezar003 a răspuns:

Automobilismul depaseste si categoria B, tu vrei carnet sau vreau sa devii chilot(pilot) de BMW? gandeste-te indelung si du-te la Top Driving School