| Lowkee a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala de soferi "AutoRadu"? Ma gandesc sa ma inscriu acolo pentru ca mi-e mai comod, dar nu stiu cat de seriosi sunt. Pareri?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nici-o scoala nu e serioasa la noi, doar daca ai recomandari de la cineva si acea persoana sa vorbeasca cu patronul scolii si asa te are in vizor ca sa nu ai probleme cu orele de conducere si cu politaii de la examen, azi eu am dat examenul pentru C+E si politaiul nu avea nici macar dosarul in mana se uita inainte atat iar instructorul imi spunea inainte, stanga, dreapta apoi am terminat dupa vreo 65 de km. si admis. Sant mana in mana cu ei si de aia zic prin relatii daca intri nu trebuie sa ai probleme altfel dai bani pana cand cred ei ca ai platit suficient si le zice la politai sa te treaca - apoi vei vedea ca am avut dreptate ce ti-am zis.

| Lowkee explică (pentru mgtow):

Mda, deja m-am inscris deci numai conteaza... ce o fi, o fi.

| Loredana_Maria_1988 a răspuns:

Din pacate eu am facut scoala la ei. nu vreau sa folosesc cuvinte mari, dar acest domn Radu o merita. Este un nesimtit, un escroc si un japcar.De la a uita ca avem sedinta, la a-mi cere mai multi bani decat stabilisem si pe scoala si pe masina (masina a ajuns 450 lei, in loc de 200 cat am stabilit). scoala mea a durat aproape 3 luni....ba uita, ba nu avea masina, ba nu era instructor.
Practic scoala am facut-o numai cu amenintari cum ca o sa chem ANPC-ul, altfel nici acum nu terminam.
In final tot cu amenintari mi-am luat banii inapoi pe masina si acum caut o scoala care sa-mi asigure masina la examen.

| Tudor_Petre_1987 a răspuns:

Poți să-mi spui cum a fost până la urmă? mersi