| Dragosalx a întrebat:

Este vorba de doua spoturi publicitare despre prevenirea accidentelor rutiere pe care nu le gasesc pe net deoarece nu stiu cum se numesc.
Primul suna cam asa:un sofer de tir obosit care sta sa adoarma este claxonat din spate de altul care il depaseste cand cabinele ajung in acelasi drept cel care depaseste doarme cu capul pe volan claxonand, colegul sau incercand sa il trezeasca il claxoneaza si el ii face semn cu o lanterna...(acesta este un pic mai vechi).
Iar cel de-al doilea este vorba despre o doamna care invata sa conduca pe scoala de soferi si la un moment dat instructorul ii pune frana brusc si ii zice: trecere de pietoni acordam prioritate, mai merge ce mai merge si pune femeia iarasi frana brusc si il intreaba pe instructor : ce facem il lasa sa treaca si pe asta? cand ridica capul instructorul dintr-o revista trecea trenullaughing. Cine are idee cum se numeste sau vreun link ceva.Multumesc

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=fP5k6bcPsSA&feature=related al doi-lea nu stiu unde e.

| Dragosalx explică (pentru mgtow):

Multumesc, mult pentru link, ambele sunt educative dar si amuzante.

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu prea m-au interesat ca sa le caut, dar daca le gasesti ar fi bine sa le postezi si aici ca sa mai invete cate unii lucruri esentiale in condus!