| Girly97 a întrebat:

Există o mică șansă să fiu reprogramată la traseu până la sfârșitul anului în Ilfov?

6 răspunsuri:
| anonim3247 a răspuns:

Tu la Ilfov ai dat? Adică la parcul Bazilescu? Acolo e traseu de pensionari cum e zona.

| Girly97 explică (pentru anonim3247):

Apartin de judetul Ilfov. Am ales parcul IOR, in zona aceea am facut orele de conducere.

| anonim3247 a răspuns (pentru Girly97):

La parcul IOR ai dat examen? Acolo e ușor traseul de examen.

| Girly97 explică (pentru anonim3247):

Da, numai ca dintr-un motiv necunoscut nu am putut pleca de pe loc desi pana acum nu am avut astfel de probleme. Faceam doar ce am fost invatata, nu am facut nimic diferit.

| anonim3247 a răspuns (pentru Girly97):

Te-ai emoționat și asta a fost. Data viitoare eu își recomand Logan pe motorină.

| anonim3247 a răspuns (pentru Girly97):

La parcul IOR ce femei fac școală cu Logan pe motorină iau 90%.