| d1nte a întrebat:

Piata imobiliara mai exact terenurile, se preconizeaza o crestere a preturilor pana la sfarsitul anului 2015.Informatia o fi adevarata/falsa?

Exista sansa de o noua bula imobiliara? citesc pe diferite situri cum ca preturile au inceput sa miste inca din 2014.

Ma intereseaza raspuns doar la TDI. Nu la agricol

Ceva sfaturi? Se merita sa vinzi anul acesta? Oare vom reveni la boomul care a fost pana in 2008? sau slabe sanse

Va multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este aproape sigur ca preturile vor creste, bineinteles daca va continua redresarea economica si se pare ca asa va fi.
Daca n-ai nevoie acum de bani atunci iti recomand sa mai astepti, chiar s-ar putea ca preturile sa le depaseasca pe cele din 2008.