| andrusca2018 a întrebat:

Fiatul meu Punto 1.1 se opreste cand incetinesc! Buna ziua. De la un timp masina se opreste in mers cand incetinesc, dar nu mereu! cand vad ca s-a aprins pe bord semnul baterie si benzina dau contact si pornesc motorul, in rest merge bine! Ce poate fii? Turatia e la 800 la relanti.

2 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Si eu ma gandeam tot la ce scris @AlexandruCK, incearca la un service cel mai bine. Aici doar ne dam cu parerea la ce ai scris, cel mai bine iti dai seama cand te uiti la problema si cand se uita cineva care stie.

| AlexandruCK a răspuns:

Pompa de benzina? incearca si la un service