| serj1012 a întrebat:

Fratilor, chiar trebuie sa schimb uleiul la moto din 15 in 15h? Am un ktm exc 250f din 2007 si ma seaca chestia asta. Schimbul de ulei ma ajunge la 70-80 lei si trebuie sa il fac la o luna jumate aproape... in carte scrie chiar la 10h sa schimb si ulei si filtru. Intr-adevar merge perfect motorul dar mi se pare exagerat. Ce pot sa fac? Folosesc motul 7100.

1 răspuns:
| Rusuuuuu a răspuns:

Cel mai ok ar fi sa iti cauti modelul online, cauta recenzii si opinii si probabil o sa gasesti solutia cea mai buna. Dar depinde de cat de des il folosesti.