| kazaryon a întrebat:

FUNDA! Am scapat cam 1.5 l de benzina pe covorul din partea dreapta a masinii, sub pres, iar in habitaclu miroase ingrozitor. Cum scap de acest miros?

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Incearca sa cureti cat de bine poti, lasa usile deschise un timp si foloseste un odorizator puternic.Nu o sa scapi de miros asa repede, dar totusi nu o sa fie la fel de puternic.

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Chiar daca speli, mirosul tot persista. Poate reusesti sa inlocuiesti covorul, sa cumperi altul.

| kazaryon explică (pentru IsabelaIssa):

E cam greu de schimbat chiar daca e cumparat

| IsabelaIssa a răspuns (pentru kazaryon):

Alta solutie ca sa iasa rapid nu prea exista. va disparea in timp.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

O sa dispara in timp mirosul.

| mihai22222 a răspuns:

Spala acolo unde ai varsat cu detergent si apa calda si freaca cu o perie de radacina

| zahariuc a răspuns:

Dai cu levanticalaughing