| Superior a întrebat:

Am pofta de benzina! Ce ma fac? Deci cand miros fumul din teava se esapament a unei masinii, miroase asa bine de corpul meu zice ca e comestibil straight face

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Daca ai pofta de benzina, bea, si vei vedea ce se intampla.

| GoldenZenith a răspuns:

Cred ca multora ne place mirosul asta big grin "pofta" e exagerat.

| Yasmin875 a răspuns:

Poate îți place si mirosul de acetona. Țineți respirația ca o sa ajungi aurolac.

| Teffan a răspuns:

Nici eu nu inteleg de ce lumii nu ii place mirosul de benzina.

| KinoAndreea a răspuns:

Nu e nici o pofta laughing iti doar place mirosul, si mie imi place