| laurentiu9555 a întrebat:

Funda! Am un Suzuki Vitara, și astazi când l-am pornit a început sa tremure de parcă ar murii motorul. Nici nu se accelerează prea tare. Apăs pedala la fund și acul urca foarte greu. Dacă încerc sa plec de pe loc da sa moara. Daca opresc motorul și încerc sa îl pornesc din nou nu mai porneste. Ce ar putea sa aibă?

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Fără o citire a codurilor de eroare din calculatorul motorului, e cam greu de dat un răspuns.
Dar cum deja cred că ai rezolvat problema, ar fi fost drăguț să revii și să spui ce ai găsit defect.