| NichitusAndreea a întrebat:

Bună seara,am instalat un modul de pornirea mașinii de la distanta din telecomanda, problema e ca atunci când motorul a fost pornit și e cald masina pornește de la distanta, dar cand încerc sa o pornesc după câteva ore, imi moare motorul și nu vrea sa pornească din cheie,care o fi problema?
Dacă merg în mașină și țin piciorul pe pedala de frana și încerc sa o pornesc din telecomanda merge, dacă încerc fără piciorul pe frana îmi moare motorul

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Cum ai rezolvat citirea cipului din cheie?

| NichitusAndreea explică (pentru regis):

Păi am luat cheia de rezervă și i-am scos cipul și l-am lipit de contact