| GaryOfLivia a întrebat:

Golf 4 1.6 16V AZD (2001)
Daca il las la relanti 5-10 minute incepe sa dea rateuri (misfire) pe cilindrul 2, daca o repornesc merge. Nu se intampla niciodata in mers, decat daca o las la relanti putin mai mult timp.
Am schimbat bujii, bobine de inductie, filtru aer / benzina, ulei, filtru ulei recent. Vreo idee de ce face asa inainte sa ma duc intr-un service?

1 răspuns:
| VioVio98 a răspuns:

Ceva are la piston sau vreun segment nu e la locul lui, mai bine este sa mergi intr-un service, se poate sa fie si de la calculator